097 | KLEOPATRA
KAPLICKÝ Josef (1899 - 1962)
- hammer price: 1 000 CZK
final price: 1 000 CZK
19.8., 20:06 13154 1 000 CZK Tuš a běloba na papíře, 29 x 55 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo nahoře J. Kaplický.